twitter.com/GlasnostGone

Суд у справі Савченко відмовився допитати військових, які були разом з нею в полоні

  Суд у Донецьку Ростовської області Росії, який розглядає справу колишньої української військової, народного депутата Надії Савченко, відмовився допитати колишніх військових Збройних сил України, які були разом із нею в полоні в Луганську.

  Суд мотивував відмову тим, що захист не надав достатньо підстав для виклику цих свідків, повідомляє "Радіо Свобода".

  Адвокат Ілля Новіков пояснив, що свідчення цих людей потрібні для того, щоб зрозуміти, чи не допитували їх у полоні під тиском.

  Раніше сьогодні, як повідомляє видання, інший адвокат українки Марк Фейгін заявив, що суд обрав тактику, за якої відмовляється долучати до справи письмові докази, зібрані захистом.

  Сторона захисту завершує надання доказів для російського суду у справі Надії Савченко. За даними адвокатів, цього тижня заплановані свідчення останніх чотирьох свідків сторони захисту, а сама Надія Савченко відповідатиме на запитання суду 1 лютого.

  Як повідомляв 5.ua, 17 грудня 2015 року суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року.

  Нагадаємо, Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення та у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону. Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

  Попередній матеріал
  Представник Нацради реформ: Одна з найуспішніших реформ 2015 року - аграрна
  Наступний матеріал
  У Чернівцях за тиждень кількість хворих на грип збільшилась вдвічі
  Loading...

  У суді представили новий доказ невинуватості Савченко

  Надію Савченко, яка продовжує голодування, поклали під крапельницю

  За законом Савченко на волю вийде близько 15 тисяч осіб – правозахисник

  Сьогодні на засіданні у справі Савченко сторони подивляться відео затримання льотчиці

  Астроном підтвердила в суді алібі Савченко, визначивши час захоплення льотчиці в полон по Сонцю

  5 канал - трансляція наживо