Справа Савченко: у МЗС повідомили, скільки дипломатичних нот за рік проігнорувала Москва

  Вимогу звільнити українську льотчицю Надію Савченко підтримують усі ключові держави світу та міжнародні організації, наголосили в українському МЗС.

  За рік, а саме стільки українську льотчицю утримують росіяни за ґратами, зовнішньополітичне відомство надіслало 30 дипломатичних нот до російської сторони з вимогою звільнити громадянку та народного депутата України. Зроблено 18 офіційних заяв і коментарів міністерства, сотні звернень до керівників інших іноземних держав та міжнародних організацій. Однак російська сторона не зважає.

  Савченко 17 червня 2014 року захопили в полон проросійські сепаратисти, які потім передали її російським спецслужбам. З липня 2014 року утримується в Росії під арештом за звинуваченням у нібито пособництві вбивства журналістів Ігоря Корнелюка і Антона Волошина на Сході України. Сама Савченко не визнає провини і заявляє, що її захопили в полон, а потім незаконно вивезли з України на територію Росії. Адвокати наполягають - українка невинна, адже потрапила у полон ще до загибелі репортерів.

  Попередній матеріал
  Прийнятий за основу закон про місцеві вибори віддає монополію у відкритих списках політичним партіям – експерт
  Наступний матеріал
  "Батьківщина" голосувала за відставку Наливайченка, бо він суміщав політику і роботу в СБУ – Соболєв