Новіков_Савченкго
5.ua

Сьогодні суд у справі Надії Савченко розпочався з перерви

  У російському Донецьку судове засідання у справі Надії Савченко розпочався з перерви.

  Сьогодні ще допитуватимуть експертів через скайп-зв'язок із Басманного суду в Москві. Єдина відеокамера, яка там є, була задіяна в іншому процесі. Тому й оголосили перерву.

  Адвокат Ілля Новіков, який зараз у Басманному суді, на своїй сторінці у Twitter написав, що раніше 14:00 зв'язок не налагодять.

  На одному з минулих засідань сторона звинувачення посилалася на відео, яке в суді не змогли переглянути через відсутність кард-рідера для флешки. Про це з клітки-ізолятора нагадала сама Савченко.

  Надія перебуває за ґратами вже півтора року, від минулого літа. Суд намагається довести, що вона причетна до загибелі двох російських журналістів, однак докази свідчать, що на момент їх смерті Надія вже була в полоні.

  Нагадаємо, у Росії відкрили кримінальне провадження щодо cестри Надії Савченко Віри. Її хочуть притягнути до відповідальності за неповагу до чеченського суду. 25 листопада Віру Савченко допитали в одному з кабінетів будівлі суду, де відбуваються слухання у справі Надії. Згодом сестру льотчиці відпустили під зобов'язання з'явитися на засідання суду.

  Попередній матеріал
  На одній дільниці у Красноармійську голосування визнали недійсним – КВУ
  Наступний матеріал
  Через смог у Пекіні оголосили найвищий рівень забруднення повітря