Марк Фейгін / Twitter

Савченко звільнять політичні переговори - Фейгін

  Українську льотчицю Надію Савченко звільнять у результаті політичних переговорів. І від того, наскільки професійно захист пред'явить докази про невинність, залежатиме швидкість або ефективність переговорів щодо звільнення.

  Про це заявив адвокат української льотчиці Марк Фейгін, передає "Укрінформ".

  "Вирок буде обвинувальним, Савченко звільнять політичні переговори. Однак від того, як захист професійно пред’явить ці докази, нехай навіть і не прийняті судовим слідством, я вважаю, залежатиме швидкість або ефективність переговорів щодо звільнення Савченко", - заявив Фейгін.

  На думку адвоката, хоча в результаті процесу над Савченко нічого не зміниться, він корисний, тому що набувають розголосу докази її невинності.

  "Все продовжиться, сторона захисту продовжує пред’являти докази в рамках цієї стадії процесу. Але доля такого роду клопотань відома, ви її всі бачили. Раз за разом. Усі документи, які ми пред'являємо, отримані процесуальним шляхом у Києві про невинність Савченко, відхиляються. Тому я не думаю, що тут принципово щось зміниться", - зауважив він.

  При цьому Фейгін вважає, що питання звільнення Савченко вирішиться в 2016 році.

  Ростовський суд оголосив перерву у слуханнях у справі Надії Савченко до 13 січня. Після рішення суду про продовження терміну утримання, Надія розпочала голодування. Адвокати побоюються за її стан здоров'я, адже відвідувати підзахисну під час новорічних вихідних не зможуть.

  Попередній матеріал
  Англійські математики винайшли нові способи нарізки піци
  Наступний матеріал
  В районі проведення АТО СБУ блокувала незаконну вирубку заповідника "Лісова перлина"