Савченко відмовили у проведенні суду присяжних

  Слідчий комітет Росії закінчив розслідування кримінальної справи, яку порушили проти української льотчиці і народного депутата Надії Савченко.

  Нині справу направили на затвердження обвинувального висновку і подальшої передачі до суду. Де розглядатимуть справу Савченко, наразі не відомо. Українці відмовили у проведені засідання в Москві. Процес може пройти в Ростові. Не буде і суду присяжних, про який просили захисники Надії. Про це повідомив адвокат Надії Микола Полозов.

  Нагадаємо, Надію Савченко уже рік незаконно утримують у Росії. Савченко закидають причетність до вбивства двох російських журналістів. Згідно з повідомленням комітету, Надія торік у липні нібито передала українським військовим координати журналістів, які тоді перебували під Луганськом. Армійці відкрили артилерійський вогонь, унаслідок якого загинули працівники ЗМІ. Захист українки наполягає на невинності Савченко. З їх слів, доказів щодо причетності Надії до смерті журналістів не має. Кремль не чує закликів усього світу звільнити політичну бранку.

  Попередній матеріал
  Нова поліція оштрафувала водія таксі, працівника прокуратури і нардепа на загальних підставах
  Наступний матеріал
  Нова патрульна служба в п'ять разів швидше реагує на виклики – МВС