Николай Полозов / Twitter

Савченко упізнала серед своїх викрадачів екс-працівника адміністрації Путіна

Одним із викрадачів Надії Савченко виявився помічником Суркова – радника президента РФ

На черговому засіданні суду в російському Донецьку Надія Савченко упізнала серед своїх викрадачів Павла Карпова, який є помічником Владислава Суркова, радника президента РФ. Сам Карпов теж свого часу працював у адміністрації Володимира Путіна.

Про сенсаційне упізнання написав адвокат Надії Савченко Микола Полозов у Twitter. Адвокат процитував свідчення української льотчиці на сьогоднішньому засіданні. Вона розповіла, що 23 червня 2014 року до будівлі військкомату в Луганську, де її утримували сепаратисти, під'їхали два автомобілі. Водієм одного з них був "товстий, стрижений, з бородою, в хорошій екіпіровці, з бронежилетом з автоматом". Як підкреслила викрадена окупантами українка, її здивувало, що один із ватажків бойовиків Ігор Плотницький розмовляв з цим водієм, як з головним. Після цього її повезли машиною убік Донецька.

Окрім того, адвокати мають у своєму розпорядженні записи розмов Карпова з Болотовим про Савченко. Несподівано для захисників російський суд погодився долучити фото упізнаного викрадача до матеріалів справи, хоча раніше відмовлявся розглядати докази захисту заручниці під різними приводами.

Попередній матеріал
Зараз немає небезпеки, що санкції можуть не продовжити – експерт
Наступний матеріал
Санкції проти Росії не можна виключати з міжнародного порядку денного через анексію Криму – Яценюк

Російський суд надав слово Надії Савченко

Савченко на допиті: Я ніколи не мала ніякої ненависті до росіян і до російськомовних

Російське слідство не знайшло доказів винуватості Савченко - адвокат

Савченко поставила умову російським суддям - інакше погрожує розпочати "сухе" голодування