Савченко
5.ua

Савченко просить Генсекретаря ООН вплинути на Росію

  Льотчиця Надія Савченко просить міжнародну спільноту звернутися до російського керівництва з проханням перенести судовий розгляд її справи із Ростовської області.

  Звернення полоненої до Генерального секретаря ООН Бан Кі-муна, голови Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер, президента Європарламенту Мартіна Шульца на своїй сторінці у Facebook оприлюднив її захисник Марк Фейгін. Зокрема, Савченко просить посприяти в скасуванні рішення прокуратури Росії про розгляд її справи в Ростовській області. Це рішення, на думку Савченко, ухвалене з метою запобігти роботі захисників та зашкодити пресі висвітлювати судовий розгляд.

  Крім того, бранка написала, що її захисники постійно отримують погрози з боку прихильників так званих "ЛНР" та "ДНР". Надія Савченко наголосила на тому, що Росія і далі ігнорує її імунітет як члена Постійної делегації від України в ПАРЄ.

  Льотчицю та народного депутата Надію Савченко, уже рік незаконно утримують у Росії. Захист українки наполягає на її невинуватості. Зі слів адвокатів, доказів щодо причетності Надії до смерті журналістів не має. Кремль не чує закликів усього світу звільнити політичну бранку.

  Нагадаємо, МЗС України висловило категоричний протест у зв'язку з рішенням Генеральної прокуратури Росії направити справу Надії Савченко у Донецький міський суд Ростовської області.

  Попередній матеріал
  На Плутоні виявили вищі від Карпат льодяні гори
  Наступний матеріал
  Мотузяник: Ворог активізував бойові дії, 11 бійців АТО поранені, загинув один мирний житель