Twitter / Mark Feygin

Савченко поставила умову російським суддям - інакше погрожує розпочати "сухе" голодування

  У Росії в Донецькому міському суді на засіданні під час допиту експерта захисту льотчиця і народний депутат України Надія Савченко пообіцяла суддям оголосити "сухе голодування", якщо її виведуть із залу суду.

  Про це повідомив у своєму Twitter адвокат Микола Полозов.

  "Суд знову погрожує видалити Савченко із залу. Вона говорить, що оголосить сухе голодування, як тільки її буде видалено із залу", - написав Полозов.

  Суперечка виникла під час допиту свідка захисту, експерта Пуленця, повідомляє "Укрінформ". Він - начальник відділення зв'язку філії ПАТ "Укртранснафта", якій належала вежа, з якої, за версією слідства, Савченко нібито наводила вогонь. Суддя відмовилася залучити надані експертом технічні документи на вежу, підтримавши аргументацію прокурорів, що це неможливо, оскільки документи написані українською мовою. І це викликало обурення Надії Савченко, адже документи можна перекласти.

  Після дискусії Савченко з суддями допит Пуленця продовжився. Він пояснив влаштування конструкції вежі, "на яку нібито забиралася Надя з простреленою рукою, біноклем, рацією, автоматом" (нижня скоба-сходинка – на висоті 7 метрів). На наданих фотографіях видно, що це неможливо. Проте прокурори заперечили проти залучення фотографій вежі до справи. І суд з ними погодився.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 28 січня 2016 року, у суді в справі Савченко допитують свідка з Луганська. Нагадаємо, слідство обвинувачує Савченко за статтями "вбивство" і "замах на вбивство". Українка всі обвинувачення відкидає. Насправді після захоплення в полон бойовиками її було переправлено на територію Росії. Надія Савченко оголосила голодування 17 грудня після того, як було продовжено її утримання під вартою.

  Попередній матеріал
  Український інститут Національної пам'яті представив фотопроект "Історія українського війська"
  Наступний матеріал
  Порошенко поїде до Меркель 1 лютого
  Loading...

  Віра Савченко сподівається на звільнення сестри з допомогою Генсека Ради Європи

  МЗС викликала російського консула через справу Савченко

  Адвокат Савченко заявив про прибуття в суд свідків, які остаточно доведуть її алібі