Савченко
5.ua

Савченко порадила Путіну не втручатися у справи України, а перейматися пожежами в Росії

  За її словами, владі Росії слід посадити нові дерева в Сибіру на місці тих, що згоріли, та допомогти людям, які втратили будинки, а не витрачати гроші на військові паради.

  Українська льотчиця Надія Савченко порадила президенту РФ Володимиру Путіну зайнятись пожежами у Росії замість втручання в справи України.

  Як повідомляє УНІАН, про це вона заявила перед оголошенням вироку у Басманному суді Москви, коментуючи вчорашнє спілкування Путіна з росіянами.

  "В Росії вже місяць горять ліси - загинуло багато природи, гинуть люди. Президент (Росії) просто кинув людям якісь мізерні гроші - що таке 10 тис рублів, коли у людини згоріла хата. Він навіть не сказав слів співчуття", - зазначила Савченко.

  На думку української льотчиці, коли Путіну ставили актуальні питання стосовно ситуації в Росії, про те, що немає ліків, він реагував так ніби "та що ви мені тикаєте на те, що у мене сміття у хаті".

  "Зате коли йому запропонували поговорити як погано у сусіда - тут він вальяжно розкинувся і почав розвивати тему - як утискають мову і росіян в Україні", - сказала Савченко.

  На її думку, гроші, які збираються у Росії викинути у повітря на салют і феєрверк 9 травня, щоб довести світу, що в РФ пам'ятають та сумують, російській владі краще посадити нові дерева у Сибіру на місці тих, що згоріли.

  "Я теж пам'ятаю - мені це теж болить, не можна задурити людям голову тільки пам'яттю про День перемоги і значить що у нас все добре. Люди бачать, що у них насправді погано", - сказала вона.

  Савченко вважає, що Путіну варто приїхати на схід РФ і там людям сказати як добре живеться у РФ, коли у них погоріли хати. "Хай приїде і скаже, що в РФ добре - я подивлюсь, чи ця людина не дасть йому у морду", - сказала вона.

  Попередній матеріал
  Лист Фесенку був відправлений з німецького сервісу, автор не є носієм української мови - СБУ
  Наступний матеріал
  Постріли в Калашникова та Бузину зроблені з різних типів зброї - радник глави МВС
  Теги:

  Російський суд прооігнорував скаргу адвокатів Надії Савченко

  На суд у справі Савченко не дозволили викликати представників МЗС та Мін'юсту РФ

  Не існує в світі механізмів покарати Росію за утримання Савченко як члена ПАРЄ – Ар'єв

  В Конгресі США готують ще одну резолюцію про звільнення Савченко