Фото newsprolife.com.ua

Савченко перевезли до Ростова-на-Дону

Українську льотчицю Надію Савченко перевезли у Ростов-на-Дону

Про це повідомив її адвокат Марк Фейгін. Він зазначив, що за непідтвердженою інформацією, бранку утримують в одному із тамтешніх СІЗО. Захист Савченко має намір оскаржити розгляд її справи в Донецьку Ростовської області. Подробиці адвокат Савченко повідомив "5 каналу" телефоном.

"По окремих свідченнях, при чому це не офіційні свідчення, думаємо що Надія Вікторівна дійсно в Ростові. Коли буде відома дата попередніх слухань , очевидно її переведуть у місто Шахта, у СІЗО №4. Нам як стороні захисту, знадобиться ще певний час, щоби уточнити в якому вона СІЗО. І лише тоді ми зможемо спробувати прилетіти до неї і відвідати її", - повідомив адвокат української льотчиці.

"Для цього теж можуть бути певні труднощі. Так само нам досі невідома дата попередніх слухань. Справа 16 липня поступила в Донецький міський суд і відповідно до норм, упродовж 14 днів мають бути призначені ці слухання. Справа в тому, що ці терміни часто не дотримують. Тому говорити про точну дату - ще зарано", - додав Фейгін.

Нагадаємо, МЗС України висловило категоричний протест у зв'язку з рішенням Генеральної прокуратури Росії направити справу Надії Савченко у Донецький міський суд Ростовської області.

Попередній матеріал
У SpaceX озвучили попередню причину аварії ракети-носія Falcon 9
Наступний матеріал
Подробиці побиття Дурнєва в Чернігові