Савченко
5.ua

Савченко перевели до медсанчастини "Матросской тишины" - адвокат

  Ув'язнену в Росії українську льотчицю Надію Савченко сьогодні перевели до медсанчастини СІЗО "Матросская тишина".

  Про це повідомив її адвокат Ілля Новіков на своїй сторінці у Facebook.

  "Надію Савченко сьогодні переводять у "Матросскую тишину", до медсанчастини. Вона почала різко втрачати вагу, до 45 дня голодування організм почав харчуватися власною живою масою. З СІЗО я вийшов 20 хвилин тому, а швидка допомога тільки що від'їхала від воріт", - написав він.

  Також адвокат повідомив, що ФСБ висунуло проти неї кримінальну справу за незаконний перехід кордону за статтею 322 КК кодексу Росії. 

  Крім того, Новіков опублікував листа від Савченко, в якому вона висловила занепокоєння з приводу того, що в Росії через неї страждають люди. Маються на увазі заведені кримінальні провадження проти активістів, які влаштовували акції на підтримку ув'язненої льотчиці в Москві. 

  "Ще Надя просила передати палкий привіт Марку Гальперіну, якого заарештували і проти якого завели кримінальну справу за мітинг на її підтримку (арештований російський активіст - ред.). Переживає, що в Росії хтось може постраждати через неї. Все-таки вона дивовижна людина", - написав Новіков.

  Нагадаємо, українську льотчицю Надію Савченко було викрадено російськими сепаратистами і вивезено на територію РФ у липні минулого року.

   

  Попередній матеріал
  ЄС продовжить тиск на Росію - Могеріні
  Наступний матеріал
  У Слов'янську викрали колишнього заступника Штепи - МВС

  США закликали Росію негайно звільнити Савченко та інших українських заручників

  ПАРЄ вимагає від РФ звільнити Савченко протягом доби

  Савченко можуть звільнити найближчим часом - адвокат

  ПАРЄ підтримало поправку до резолюції стосовно звільнення Савченко