Савченко може померти найближчими днями - російська правохисниця

  Правозахисниця закликала змінити запобіжний захід для Надії Савченко на домашній арешт.

  Член Ради з прав людини при президентові Росії Олена Масюк закликала перевести під домашній арешт українську льотчицю Надію Савченко, яка вже понад 70 днів голодує, передає "Радіо Свобода".

  "Перш ніж ви, шановні колеги, вирішите опонувати мені з причини того, що, можливо, ви вважаєте Савченко злочинницею і вбивцею, і будете стверджувати, що суд у всьому розбереться, згадайте мої слова: Надія Савченко може померти в найближчі дні", - заявила правозахниця.

  "У разі смерті Надії Савченко в російській в’язниці, в Україні вона буде національним героєм, її ім’ям назвуть загін добровольців, військовий літак і ще площу в Києві, а Росія отримає черговий список санкцій", – наголошує Масюк.

  Правозахниця відвідала Савченко у в’язниці. За її словами, стан здоров’я заарештованої за останні дні різко погіршився. Надія Савченко голодує вже 77 днів, 15 днів вона відмовляється від ін’єкцій глюкози.

  Нагадаємо, знаменитий російський письменник і дисидент Володимир Войнович закликав Путіна зайвий раз не ганьбити Росію і себе та звільнити Надію Савченко.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала капітана ДСНС, який виявився інформатором терористів
  Наступний матеріал
  Raiffeisen Bank почав закривати свої відділення в Росії

  Могеріні: Росія відповідальна за здоров'я Савченко

  Надія Савченко отримає премію "Світло справедливості"

  Московський суд залишив Савченко під арештом

  Савченко заявила, що припинить голодування лише після зміни запобіжного заходу