Російський суд переніс розгляд скарги Надії Савченко на середу

  Розгляд скарг захисту полоненої льотчиці Надії Савченко відбудеться у середу в Московського міському суді. Таку попередню інформацію повідомив "5-му каналу" телефоном Марк Фейгін, адвокат викраденої українки.

  Сьогоднішнє засідання, яке скасували наприкінці минулого тижня – не відбудеться через відсутність перекладу українською постанови російської Феміди.

  Марк Фейгін розповів: "Вони ж перенесли засідання, сьогодні засідання в Мосміськсуді з приводу оскарження з приводу рішення суду першої інстанції, з арешту – його не буде. Вони просто не переклали, не встигли документ на українську мову, сама постанова. І тому вони перенесли його попередньо на середу. Ми весь час наполягали, на всіх документах, щоб вони вчасно переводилися, для того, щоб були доступні рідною мовою нашої підзахисної. І вони схаменулися, що у них немає цієї постанови. На цій підставі, взагалі-то кажучи, ми могли і вимагати зміни запобіжного заходу, що взагалі підзахисний не розуміє, що йому винесли. Ось вони перестрахувалися в Мосміськсуді, і просто-напросто відправили назад в Басманний суд на переклад їх же постанову на українську".

  Нагадаємо, наприкінці жовтня Басманний суд Москви продовжив арешт на три з половиною місяці – до середини лютого наступного року. Адвокати українки вважають це рішення незаконним.

  У полоні в Росії українська льотчиця перебуває вже майже півроку. Їй закидають сфальшовану справу щодо причетності до загибелі російських журналістів. Минулого тижня стало відомо, що стан бранки погіршився – зі слів адвоката в ув’язненої, Надія частково втратила слух.

  Попередній матеріал
  Коломойський, Шандра і Ложкін погодилися пройти люстраційну перевірку
  Наступний матеріал
  Окупанти викликали на допит 80-річну кримську татарку

  Савченко просить Червоний хрест допомогти з її поверненням в Україну

  Верховна рада вимагатиме від Росії звільнити нардепа Надію Савченко

  Росія буде змушена звільнити українську льотчицю Надію Савченко - Тимошенко

  Савченко стане представником України в ПАРЄ