twitter / Moscow_advokat

Російські правозахисники: Савченко почувається нормально

  Правозахисники з Ради при президенті РФ відвідали українську льотчицю Надію Савченко в СІЗО і запевняють, що вона має хороші самопочуття і настрій.

  Голова Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайло Федотов і член Ради Єлизавета Глінка заявили, що українська льотчиця Надія Савченко "нормально харчується і не скаржиться на самопочуття", повідомляє агентство УНІАН.

  "Вона почала уважно знайомитися з матеріалами своєї справи. Почувається нормально, їсть, важить 67 кілограмів. Настрій нормальний, витриманий", - заявила Глінка. У бесіді з нею Савченко найбільше цікавило, що відбувається на Донбасі, та як вдається допомагати пораненим і хворим дітям.

  За словами Федотова, Савченко має намір у стислі терміни ознайомитися з матеріалами справи, щоб якомога швидше почався судовий процес. Члени Ради неодноразово відвідували Савченко з метою перевірити стан її здоров'я і умови утримання. На початку березня після повідомлень про тяжкий стан здоров'я Савченко, РПЛ звернулася до Генеральної прокуратури РФ і Слідчого комітету з проханням змінити їй запобіжний захід.

  Нагадаємо, слідчий комітет Росії офіційно завершив розслідування справи Савченко, яка була викрадена і незаконно утримується в Росії. Адвокати Надії Савченко повідомили, що взялися до читання її кримінальної справи. Захист ознайомлюватиметься з матеріалами справи щонайменше півтора місяці, бо вона складається із 24 томів. Розгляд справи по суті розпочнеться не раніше серпня.

  Попередній матеріал
  У ПАР левиця загризла редактора спецефектів телесеріалу "Гра престолів"
  Наступний матеріал
  Бойовики "ЛНР" зводять оборону з будматеріалів, які постачаються з України – військовий

  Адвокати Надії Савченко приступають до читання 24 томів її кримінальної справи

  Порошенко звернув увагу Меркель і Олланда на відсутність прогресу у справі Савченко

  Справу Савченко розглядатимуть не раніше серпня місяця - адвокат

  Полонених ГРУшників можна обміняти на Савченко – журналіст