фото joinfo.ua, Mark Feygin

Російські каральні органи хочуть тримати Надію Савченко за ґратами до 30 жовтня

  Російські слідчі просять продовжити арешт української льотчиці Надії Савченко ще на два місяці – до 30-го жовтня. Про це повідомляє кореспондент агенції "Інтерфакс" із зали суду.

  Таке клопотання пояснюють необхідністю проведення процесуальних дій у рамках попереднього слідства, яке досі не завершене.

  Чергове засідання у справі Надії Савченко триває у Радянському районному суді Воронежа. Адвокат льотчиці Микола Полозов повідомив, що суддя попередив присутніх про заборону фото та відео зйомки під час процесу.

  До суду Надія Савченко приїхала у футболці з тризубом.

  Нагадаємо, військова льотчиця потрапила в полон до терористів ще в червні, а в липні стало відомо, що Надію Савченко викрали і вона перебуває в воронезькому СІЗО. Їй закидають причетність до загибелі російських журналістів. Той факт, що саму її викрали та незаконно доправили до Росії, Москва спростовує, а дані про те, що Надію Савченко взяли у полон ще до загибелі російських журналістів, а значить вона ніяк не могла бути причетна до смерті російських журналістів, що їй закидають – суд ігнорує.

  Попередній матеріал
  В РНБО розповіли про сьогоднішні місця жорстких боїв на Донбасі
  Наступний матеріал
  Червоний хрест в Україні залишився без представника
  Loading...