Надія Савченко москва
5.ua

Росіяни пропонували обміняти Савченко на шлях до Криму - Тандіт

  Радник керівника Служби Безпеки України Юрій Тандіт стверджує, що особи, наближені до президента Росії, пропонували обміняти українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко на шлях з Ростова до Криму.

  Про це радник керівника СБУ заявив в ефірі Громадського.

  "Люди з боку сусідньої держави також намагалися взяти участь у цьому процесі: виходили на нас не тільки офіційні, а й неофіційні особи, у тому числі і ті, що мають стосунок до різноманітних громадських організацій і люди, які представлялися, як дуже близькі до кола президента Росії. Один із них дійсно вів розмову з нами і пропонував у межах своїх повноважень розглядати питання звільнення Надії Савченко за принципом: "Ми вам Надію Савченко, а ви нам дайте пробити шляхопровід від Ростова до Криму", - повідомив Тандіт.

  Крім того, він наголосив, що буде зроблено все можливе, щоб звільнити Савченко, яку зараз судять у Росії, однак діалог з позиції сили України не вестиме.

  Нагадаємо, нові докази невинуватості української полоненої Надії Савченко, зокрема її непричетності до вбивства російських журналістів, оприлюднив її адвокат Ілля Новіков.

  Попередній матеріал
  Фіскали вилучили у злочинної групи рекордну суму грошей – понад $4 млн і 7 млн грн
  Наступний матеріал
  Проти "Центренерго" відкрито кримінальну справу за відмивання грошей