Надія Савченко москва
5.ua

Путінські тюремники перевезли Надію Савченко з СІЗО до лікарні

  Викрадену українку перевели під постійний нагляд медиків лише за умови, що вона почне вживати їжу.

  Офіційна речниця тюремного відомства РФ Христина Білоусова уже прозвітувала: Надію Савченко перевели в московську лікарню № 20, де вона знову приймає їжу, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Сьогодні обвинувачена Н.Савченко переведена в 20-у міську лікарню для подальшого спостереження і вироблення тактики подальшого ведення (хворої –Ред.)", – сказала тюремниця.

  Вона також запевнила, що стан здоров'я Савченко оцінюється як задовільний.

  Як повідомив напередодні "Інтерфаксу" адвокат українки Марк Фейгін, його підзахисна буде переведена з СІЗО "Матроська тиша" в 20-у міську лікарню в Москві у зв'язку з низькими показниками цукру в крові. "Вона дійсно раніше відновила голодування, тому що не може їсти і вважає, що їй повинна бути надана допомога в умовах цивільного медичного закладу", – сказав адвокат.

  У своєму листі, опублікованому в Twitterадвоката, Надія Савченко повідомляє, що у неї почалася алергія. "На що – ніхто сказати не може і вилікувати теж не можуть, тільки заліковують", – повідомляє вона.

  За словами викраденої, зараз вона важить 50 кг, а температура тіла становить 35,8 градуса. "Мене переводять з в'язниці в міську лікарню, в тюремне відділення, з торгами і домовленостями, що там я почну хоч щось є", – написала льотчиця.

  Попередній матеріал
  "Нам через вас, козлів, зарплату урізали": в Росії поліцейські побили терориста "ДНР"
  Наступний матеріал
  У київському метро помер чоловік

  Надія Савченко поновила голодування

  Європарламент 30 квітня прийме резолюцію з вимогою негайно звільнити Савченко - Порошенко

  У вівторок Савченко переведуть у міську лікарню в Москві - адвокат

  БТР ім.Савченко поїде на передову