5.ua

Путінські каральні органи не пускають до Надії Савченко родичів і адвокатів - РНБО

  До української льотчиці, яка перебуває під арештом в Росії, не пускають ані родичів, ані адвокатів. Про таке заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Парубій.

  А сам факт перебування Савченко у Росії, з його слів, свідчить про співпрацю терористів з Донбасу із російською владою. Схожої думки дотримуються і у вітчизняному Міністерстві закордонних справ. У МЗС, зокрема, підозрюють, що вивезення льотчиці до Росії стало результатом змови бойовиків і кремлівських спецслужб.

  Тим часом, українські силовики поки що не мають достеменної інформації про те, як українка опинилася в СІЗО у Росії. Про це раніше заявив генпрокурор Віталій Ярема.

  "Ви знаєте, що частину території Луганської та Донецької області контролюють терористи. Вони потрапила до них у полон, і довго перебувала під їх впливом. Вони перевезли її через кордон, який на жаль, тривалий час перебував під їх контролем. Як її перевезли, нам це не відомо", – заявив генеральний прокурор України.

  Напередодні російський адвокат української заручниці, Марк Фейгін, вважає, що обвинувачення Надії Савченко висунули незаконно, адже вона не є громадянкою Росії, а відтак притягувати до відповідальності її можна лише у рамках Віденської конвенції про екстрадицію.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала шпигуна терористів на Донеччині
  Наступний матеріал
  Латвія ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС
  Loading...