Надія Савченко москва
5.ua

Про звільнення Савченко можна буде говорити лише після закінчення судового процесу - адвокат

Про звільнення ув'язненої в Росії української льотчиці Надії Савченко можна буде говорити лише після закінчення судового процесу. Суд може почати розгляд справи по суті не раніше серпня і після винесення рішення, відповідно до міжнародного права, за зверненням України її можуть відправити відбувати покарання на Батьківщину.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив адвокат української льотчиці Марк Фейгін.

"Такі шанси я оцінюю скептично, тому що поки не пройде суд по суті, про що неодноразово заявляв представник Путіна Пєсков - вони хочуть провести суд, а далі вже будуть вирішувати питання. До цього моменту навряд чи можна говорити про те, що Савченко відпустять", - зазначив він.

"Що стосується прискорення, процесуально - це не можливо, тому що слідство ще не закінчено, воно буквально ось-ось закінчиться. Потім почнеться стадія ознайомлення, а у справі все-таки 24 томи, навіть формально мінімум місяць-півтора повинні дати захисту обвинуваченої на ознайомлення, хоча б у день по тому, а в томі 300 сторінок. Раніше серпня мені здається дуже малоймовірно почати процес по суті", - додав Фейгін.

"Може бути застосована не стільки амністія, скільки варіант у відповідності до угоди про правову допомогу, вона відбувати покарання може в Україні. Запит робить Україна, Росія його задовольняє, і вона відправляється відбувати покарання в Україні - я думаю, це версія куди більш реальна", - зазначив він.

Попередній матеріал
Сьогодні нардепи планують розглянути закон про правовий режим воєнного стану і пенсійну реформу
Наступний матеріал
"Блок Петра Порошенка" вимагає припинити торгівлю з окупованими територіями Донбасу

Канада вимагає, щоб Росія залишила окуповані території України та звільнила Савченко - глава МЗС

Як Україна вітала Савченко з днем народження

У Відні пройшла акція до дня народження Надії Савченко

Українську журналістку, затриману в Москві на акції підтримки Савченко, відпустили