фото Mark Feygin

Надію Савченко вивезли з воронезького СІЗО у невідомому напрямку - адвокат

  Українську льотчицю Надію Савченко вивезли з воронезького СІЗО, проте куди - невідомо. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив її адвокат Марк Фейгін.

  "Надію Савченко етапували з воронезького СІЗО-3. Це стало відомо тільки сьогодні вранці", - написав він. Савченко, за словами адміністрації СІЗО, вивезли в понеділок. Про її місцезнаходження нічого не відомо. "Ми чекаємо від слідства офіційного повідомлення про те, де перебуває Надія Савченко", - наголосив Фейгін.

  У телефонній розмові адвокат затриманої розповів "5-му каналу", що за його розрахунками Савченко перевезуть до Москви, де, після прибуття до СІЗО, згодом мають доправити викрадену українку до лікарні, щоб уже там провести примусову психолого-психіатричну експертизу. Фейгін також припустив, що сторона обвинувачення розраховує, що в п'ятницю, 26-го вересня, московський Басманний суд винесе рішення не на користь захисників та відмовить у скасуванні проведення експертизи в інституті Сербського.

  Дослівно Марк Фейгін повідомив наступне: "Стало известно сегодня, в среду, ранним утром. Наш коллега Николай Полозов специально поехал в Воронеж, в очередной раз. Ему было сообщено администрацией СИЗО о том, что в понедельник, видимо во второй половине дня, её этапировали. Конечный пункт этапирования не сообщается – это обычная практика, законодательство даёт такое право. Мы просто, конечно, исходим из того, что этапируют её все-таки по месту нахождения следственного органа, который находится в Москве. Её, скорее всего, не будут долго ждать, а отправят на эту судебную стационарную психолого-психиатрическую экспертизу. Но, порядок такой, все-таки её должны принять в каком-то из московских СИЗО. Это либо Лефортово, либо Печатники, это может быть и Бутырка. На это понадобится день, чтобы мы окончательно узнали – где она находится. К вечеру можно будет три СИЗО объехать и в одном из них она точно обнаружится. Они ждут 26-го числа. Мы ведь оспариваем постановление об экспертизе, которое, соответственно, вынесено. Если нам отказывают в этой жалобе, то, формально, у них руки развязаны, и они направляют её – Савченко – в институт Сербского. Вот, я бы так сказал, что логика такая".


  Попередній матеріал
  Негода знеструмила 335 населених пунктів на Запоріжжі
  Наступний матеріал
  Керченську переправу перекрили через негоду
  Loading...