Надію Савченко сьогодні мають знову доправити до Басманного суду в Москві

  7 листопада громадянку України полонену військову льотчицю Надію Савченко (вперше після етапування з Воронежа та експертизи в московському Державному науковому центрі соціальної і судовою психіатрії імені Сербського) доправлять до російського суду.

  Розгляд скарги на відмову слідства про залучення до матеріалів кримінальної справи адвокатських опитувань відбудеться в Басманному суді (Москва), - повідомив у мікроблозі Twitter адвокат Марк Фейгін.

  При тому захист Савченко вважає, що свідчення бійців українського батальйону "Айдар" можуть мати "ключове значення для ходу розслідування подій 17 червня".

  "Позиція російського захисту все та ж. Надія Савченко невинувата, не причетна до загибелі журналістів, була викрадена, її не можуть судити в Росії", – наголосив Фейгін.

  "Ми знову закликаємо російське слідство і Кремль, який ухвалює у цій справі рішення, припинити переслідування Савченко й відпустити її", – написав адвокат у своєму мікроблозі.

  Нагадаємо, в Росії Надію Савченко, яка брала участь в проведенні АТО як доброволець, звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів. Крім того, наприкінці жовтня стало відомо, що проти Савченко хочуть відкрити ще одну справу – за "незаконний перетин кордону". Сама вона всі звинувачення відкидає.

  У жовтні московський суд продовжив термін утримання Надії Савченко під вартою до 13 лютого 2015 року.

  Попередній матеріал
  Світові ціни на нафту знову падають
  Наступний матеріал
  Від обстрілів у Донецьку постраждало ще 15 містян