фото Mark Feygin

Надію Савченко перевезли до Москви - МЗС виступило із нотою протесту

  Українська льотчиця Надія Савченко зараз, судячи з усього, знаходиться у московському СІЗО №6.

  Про це у своєму Twitter повідомив адвокат Надії Марк Фейгін.

  "СІЗО-6 в Печатниках мені добре відомо по справі PUSSY RIOT. Там великі майстри по "розводу" тих, хто під слідством", - написав Фейгін.

  Аналогічну інформацію у Twitter також розмістив адвокат Микола Полозов, який зазначив: СІЗО-6 - це жіночий слідчий ізолятор із спецблоком для колишніх співробітників органів.

  "Ситуація з Савченко. Адвокату Новикову в СІЗО Лефортово, заявили, що вона в СІЗО-6. А в СІЗО-6 всі пішли додому і запропонували дзвонити завтра", - написав Полозов.

  Цю ситуацію Марк Фейгін підтвердив у телефонній розмові "5 каналу": "Со степенью вероятности почти в сто процентов Надежда Савченко находиться в СИЗО номер 6 "Печатники". Это тюрьма для женщин – бывших сотрудников правоохранительных органов, судей, адвокатов, которых там содержат. Это тюрьма, но есть блок ОБС. В "Лефортово" сначала заявили, что она там. Но наш адвокат Полозов успел туда заехать перед самим концом рабочего дня – они не отрицали ее наличие там, но и не подтвердили. Сообщат о ее наличии завтра. И чисто теоретически, завтра к ней можно будет попасть если она там".

  Він ще раз заявив, що згодом полонену доправлять до лікарні, щоб уже там провести психіатричну експертизу.

  Тим часом, українське МЗС вручило російському консулу ноту протесту через етапування Надії Савченко до Москви та її незаконне утримання.

  Сьогодні вранці стало відомо, що Надію Савченко вивезли із воронезького ізолятора у невідомому напрямку. МЗС України заявило, що висловить ноту протесту російській стороні через незаконне етапування і утримання льотчиці.

  Згодом стало відомо, що Надії Савченко призначили стаціонарну психіатричну експертизу в Москві. Про це повідомив офіційний представник слідчого комітету Росії Володимир Маркін.

  Попередній матеріал
  У Донецьку в німецьких дипломатів викрали автомобілі
  Наступний матеріал
  Тягнибок приніс виборчі списки "Свободи" до ЦВК
  Loading...