Надія Савченко відмовилася припиняти голодування

  Народний депутат України Надія Савченко, яка утримується в СІЗО на території РФ, відмовилася припиняти голодування до розгляду скарги на продовження їй арешту.

  Про це на прес-конференції в Москві в середу повідомив захисник української льотчиці Ілля Новиков, передає "Інтерфакс".

  "Вона відмовляється припиняти голодування, незважаючи на прохання консула Брескаленко і моє, принаймні, до розгляду її апеляційної скарги, призначеної на 22 грудня в Мосміськсуді", - сказав адвокат.

  Новиков також зазначив, що керівництво СІЗО дозволило відвідування Савченко лікарем не з системи Федеральної служби виконання покарань (ФСВП), а отоларингологом з поліклініки.

  За його словами, питання про припинення голодування буде вирішено після рішення апеляційної інстанції.

  "Сьогодні мені подзвонила член ГНК (Громадська наглядова комісія - ред.) Олена Масюк, яка її з ранку відвідала. За її словами, Надію Савченко перевели в одиночну камеру, забрали у неї всю їжу", - зазначив інший адвокат Савченко Марк Фейгін.

  Нагадаємо, в понеділок, 15 грудня, Савченко відмовилася від прийому їжі. Полонена заявила, що у СІЗО їй не надають медичної допомоги. За гратами Савченко частково втратила слух через запалення вуха.

  У полоні в Росії українська льотчиця перебуває вже майже півроку. Надії Савченко закидають сфальшовану справу щодо причетності до загибелі російських журналістів в Донбасі.

  Попередній матеріал
  В Росії триває паніка – ціни ростуть, а люди змітають товари з полиць магазинів
  Наступний матеріал
  Днями ЄС запровадить нові санкції проти російських енергокомпаній

  Порошенко закликав світову спільноту допомогти звільнити Савченко й інших заручників

  Адвокати і консул вмовляють Надію Савченко припинити голодування

  Савченко оголосила голодування - адвокат

  Російський суд переніс розгляд скарги Надії Савченко на середу