5.ua

Надія Савченко обмінялась листами із родиною та Президентом

  Викрадена українська льотчиця Надія Савченко передала із воронізького СІЗО листи-відповіді до України. Особисті – матері і українському Президенту – а також відкритого листа російському омбудсману про обставини її викрадення Російською федерацією.

  Її родичі і правозахисники також вже мають докладнішу інформацію про те, як льотчиця опинилася в Росії: вивозили із мішком на голові, передаючи із машини в машину – усього автівок було шість. На території Росії спочатку тиждень утримували у мотелі під назвою "Євро". За словами сестри Надії, Віри Савченко, вивезенням української льотчиці займалася особа, яка уявляє себе "міністром оборони" так званої "ЛНР".

  Родичі не мають наміру їхати до Надії в Росію, оскільки розуміють, що на зустріч до неї їх не пустять, а ще мають підозру, що також будуть арештовані. Тож спілкуються із Надією через адвокатів – листуванням. Кажуть, почувається Надія добре і налаштована мужньо.

  Сестра героїні розповіла: "На Україну, так як так нічого не можна говорить, просила передать – нагадать перший український ієрогліф. Інтернет-користувачі або ультраси знають, про що йдеться... Я тут ескіз намалювала. Всі знають літеру "П". Можемо заспівать разом, якщо хочете: ла-ла-ла".

  А мама поділилась виховним досвідом: "Я своїх дітей учила з дєтства: діти, в вас буде трудна дорога в житті. Ви не думайте, що вона буде усипана розами – вона буде колючим тереном, але треба перемагать. Треба йти до своєї цілі, яку ви намітили. Значить – ніколи не здаваться і будь мужніми! І виносливими. Ну і Надії написала слова Лесі Українки, шо "я на гору круту крем’яную буду камінь тяжкий підіймать, і несучи вагу цю страшную, буду пісню веселу співать!" Надіє! Я знаю шо ти в мене сильна, мужня, винослива і ти патріот. Кріпися! Ми, українці – виносливі і за нами буде перемога! Так шо ви нас не зігнете, на це не надійтеся!"

  Попередній матеріал
  На Львівщині жінки перекрили трасу з вимогою підкріплення сил АТО
  Наступний матеріал
  У київському метрополітені - новий керівник
  Loading...