Надія Савченко назвала імена двох її викрадачів та готується стати нардепом

  Адвокати зустрілися з полоненою в Росії українською льотчицею Надією Савченко, яка міститься в одиночній камері в СІЗО і повідомляють, що вона назвала імена ще двох осіб, які брали участь в її викраденні з України.

  Про це в мікроблозі Twitter 5 листопада повідомляють адвокати полоненої.

  "Зустрілися з Надією Савченко. Її утримують у одиночці. Настрій у неї бойовий і рішучий, планує в п'ятницю бути на суді", - пише Микола Полозов.

  "Надія назвала імена ще двох осіб, які брали участь в її викраденні. Це такі собі бізнесмен Карякін та Володимир Громов", - повідомляє він.
  Полозов вказав, що нові дані про викрадачів Надії Савченко захист направить до правоохоронних органів України для провадження у вже порушеній кримінальній справі.

  Інший адвокат Марк Фейгін також зазначив, що адвокати підписали останні документи для отримання Надією Савченко статусу депутата українського парламенту.

  Тим часом, сестрі Надії Савченко - Вірі - відмовили у в'їзді до Росії. Про це повідомляє речник МЗС України Євген Перебійніс. Під час проходження паспортного контролю в московському аеропорту "Домодєдово" Вірі Савченко вручили повідомлення про заборону в'їзду. У вітчизняному МЗС розцінюють це, як тиск на ув'язнену льотчицю.

  Попередній матеріал
  У Чернівцях урочисто поховали загиблого на фронті бійця-луганчанина
  Наступний матеріал
  Маріупольський суд заарештував затриманого шпигуна терористів