Фото inforesist.org

Надії Савченко надали міжнародний імунітет

  Бюро парламентської асамблеї Ради Європи наділило дипломатичним імунітетом українську льотчицю Надію Савченко.

  Про це у своєму Тwitter повідомив Володимир Ар’єв.

  На прес-конференції у Страсбурзі президент ПАРЄ Анн Брассер заявила, що російські колеги негайно повинні звільнити депутата Надію Савченко, якщо вони хочуть діяти у відповідності з правилами ПАРЄ, повідомляє Укрінформ.

  Разом із тим, Брассер додала, що формально таке рішення ще не ухвалене, його має ухвалити регламентний комітет, в який спрямована пропозиція Бюро. Однак вона переконана, що необхідне рішення буде ухвалене.

  Анн Брассер пояснила: "Сьогодні відбулося засідання Бюро ПАРЄ (керівного комітету). Зокрема, ми вивчили і обговорили те питання, що Надія Савченко не змогла прибути до Страсбургу...Правила ПАРЄ стверджують, що на членів асамблеї поширюється імунітет. Всі ми маємо не лише недоторканість на період сесії, але також повинні мати імунітет, необхідний для відвідання сесії. Тобто країна (Росія – ред.) має зняти всі обмеження для поїздки депутата на засідання".

  Нагадаємо, 21 січня президент Парламентської асамблеї ради Європи Анн Брассер просила звільнити українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко до початку сесії Асамблеї.

  Попередній матеріал
  В РНБО повідомили, які частини Донецького аеропорту контролюють "кіборги"
  Наступний матеріал
  Бійці АТО евакуювали жителів Трьохізбенки

  Президент ПАРЄ просить звільнити Савченко

  "Батьківщина" вимагає звільнення Савченко вже 26 січня

  Сквер біля московського Кремля "назвали" на честь Надії Савченко

  На сесії ПАРЄ обговорять статус Росії та ситуацію в Україні