МЗС обурене продовженням арешту Савченко і вимагає її звільнення

  Вітчизняне МЗС обурене рішенням Слідчого комітету Федерації продовжити терміни попереднього слідства у справі Надії Савченко ще на півроку, до 13 листопада.

  В українському Міністерстві заявили: такий крок російської влади виходить за елементарні межі моралі, гуманності та справедливості. В Києві вкотре закликали Москву звільнити Савченко та інших політичних заручників, а також забезпечити повну реалізацію решти взятих на себе у Мінську зобов’язань.

  Як розповів "5 каналу" телефоном адвокат Надії Марк Фейгін, Слідчий комітет може затягувати слідство, скільки захоче.

  "У рамках кримінального процесуального кодексу максимальний термін попереднього слідства - два роки… Для адвоката дуже погано, прогнозувати і допускати можливість позитивного результату. Проблема ще в тому, що ми маємо справу з російським судом, а не з якимось іншим", - пояснив Марк Фейгін

  Тим часом Московський міський суд визнав законним подовження арешту українському режисеру Олегу Сенцову та активісту Олександру Кольченку, яким російські слідчі закидають підготовку терактів у Криму. Про це повідомляє російська преса. Судді  відмовили в апеляційних скаргах.

  Попередній матеріал
  Колишнього керівника ІРА Девісона застрелили у Белфасті
  Наступний матеріал
  У США та Європі у продажу з'явилися уггі Дарта Вейдера

  СК РФ хоче продовжити арешт Савченко до 13 листопада - Полозов

  Савченко повернули з лікарні в СІЗО

  6 травня російський суд вирішить, чи має делегат ПАРЄ Надія Савченко імунітет

  Порошенко: Україна вітає резолюцію Європейського парламенту щодо Савченко