5.ua

Мін'юст долучився до справи Надії Савченко в Європейському суді

  Міністерство юстиції України звернулось до Європейського суду з прав людини щодо залучення Уряду України до справи Савченко Надії в якості третьої сторони.

  Про це 16 липня повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко.

  За словами очільника Мін’юсту, відповідне звернення було зроблено з метою захисту і недопущення порушення прав громадянки України Надії Савченко, гарантованих Конвенцією, з огляду на її незаконне та безпідставне затримання, позбавлення свободи та порушення кримінальної справи російськими каральними органами.
  Так, 15 липня 2014 року Європейським судом було прийнято заяву захисника пані Савченко, Валентини Теличенко, проти Російської Федерації. У цій справі Європейський суд надав Уряду Росії термін до 22 липня 2014 для надання коментарів щодо обставин у справі. Окрім того, справі Надії Савченко було надано статус пріоритетної.
  "З огляду на існування небезпідставних ризиків порушення прав пані Савченко, зокрема, права на свободу та права на захист, зі сторони російських слідчих органів, Міністерство юстиції України направило до Європейського суду відповідне клопотання про вступ Уряду України у справу в якості третьої сторони для надання коментарів у цій справі на підтримку заявниці", - підкреслено у заяві глави Мінюсту.

  Попередній матеріал
  Ізраїль призупинить бойові дії в Секторі Газа на 5 годин
  Наступний матеріал
  Порошенко вітає підсумкову заяву Ради Європи
  Loading...