5.ua

Кремль порушує власні обіцянки та не пускає консула України до Надії Савченко

  Українського консула досі не пустили до льотчиці Надії Савченко, яку утримують у слідчому ізоляторі Російської федерації.

  Це попри обіцянки глави адміністрації президента Росії Сергія Іванова розібратися у ситуації і забезпечити доступ консула до української льотчиці. Таке він сказав напередодні у телефонній розмові з міністрами закордонних справ України, Німеччини та Франції.

  "Слова російської сторони розходяться з діями", – констатує заступник директора Департаменту інформаційної політики МЗС Василь Зварич. Він повідомив: "Сьогодні впродовж цілого ранку і досі український консул продовжує перебувати в місті Вороніж, фактично намагається штурмувати СІЗО номер 3, в якому знаходиться громадянка України, але безуспішно. Російська сторона досі не допустила українського консула".

  Нагадаємо, українська льотчиця Надія Савченко воювала у складі добровольчого батальйону "Айдар". У червні вона потрапила у полон до терористів, а вже у липні повідомили, що українка у Росії у воронезькому СІЗО. Як стверджують у Слідчому комітеті Росії, Савченко, нібито, перетнула кордон під виглядом біженки та була затримана правоохоронцями. Нині вона – підозрювана у справі про вбивство журналістів російської державної телерадіокомпанії.

  Попередній матеріал
  Україна не контролює повітряний простір над Донбасом - екс-голова Генштабу
  Наступний матеріал
  Число загиблих від авіаудару у Сніжному зросло до 11 осіб
  Loading...