фото svoboda.org

Кремль почав тиснути на родину та захист Надії Савченко

  Сестра Надії Савченко, Віра, в даний момент скасувала свою поїздку до Російської федерації через загрозу можливого затримання.

  Про це повідомляють представники фонду "Відкритий діалог", які за співпраці з Міністерством закордонних справ України допоміг родині Надії в забезпеченні контакту з адвокатом Марком Фейгіном.

  Як стверджує консул України в Російській федерації Геннадій Брескаленко, слідчий у справі Надії Савченко, Дмитро Маньшин, повідомив його про намір допитати Віру. Прогнозуючи можливе затримання і тиск на сестру, сторона захисту рекомендувала Вірі Савченко утриматися від поїздки.

  "Тиск на Віру Савченко – це лише перший етап у кампанії з нейтралізації захисту Надії, яку розпочала РФ", – прокоментував представник Фонду "Відкритий діалог" в Україні Андрій Вальчишин. "Найближчим часом ми очікуємо спроби дискредитації і надання тиску не тільки щодо близьких Надії, але також на адресу адвокатів, зокрема Марка Фейгіна, нашого Фонду та інших правозахисників".

  За даними правозахисників, кампанію з дискредитації захисту Надії Савченко курирує радник Путіна Владислава Сурков, якого вважають організатором антиукраїнської кампанії в російських ЗМІ в цілому і з висвітлення бойових дій на Сході України зокрема.

  Раніше російські "правоохоронці" вкотре не пустили до викраденої льотчиці консула України, хоча зобов’язані це за цілою низкою міжнародних угод.

  Попередній матеріал
  ДАІ хоче запровадити автоматичну фіксацію порушень ПДР та "листи щастя"
  Наступний матеріал
  На Луганщині затримали диверсантів з картами мінувань
  Loading...