Комітет Палати представників США затвердив текст резолюції щодо звільнення Савченко

  Комітет у міжнародних справах Палати представників США затвердив текст резолюції щодо звільнення української льотчиці Надії Савченко.

  Документ підкреслює незаконність полону і утримання Савченко. Звинувачення, висунуті льотчиці, розцінюються як необґрунтовані. Резолюція закликає докласти всіх зусиль до звільнення Надії Савченко не лише уряд США, але і Європейський союз і всю міжнародну спільноту. Із Комітету документ відправлять до Палати представників, де відбудеться голосування.

  Зазначимо, напередодні постійний представник від Сполучених Штатів в ООН Саманта Пауер висловила занепокоєння долею української льотчиці. На зустрічі з матір'ю Надії вона пообіцяла, що США і надалі вимагатимуть звільнити її доньку.

  Нагадаємо, українську льотчицю викрали на Сході України у червні минулого року і незаконно перевезли до Росії. Їй закидають причетність до загибелі російських журналістів. Надія Савченко усі закиди відкидає і протестує проти незаконного утримання в СІЗО. Понад два місяці вона голодувала.

  Попередній матеріал
  У столиці стартував Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів
  Наступний матеріал
  Київрада вирішила розірвати скандальний договір оренди землі на одній із вулиць столиці

  Льотчицю Савченко відзначили премією "Світло Справедливості"

  Заявам росіян про можливу амністію Савченко вірити не можна – експерт

  У п’ятницю Савченко висунуть офіційне звинувачення у незаконному перетині кордону - адвокат

  Нардепи закликають Захід запровадити персональні санкції проти осіб, що утримують Савченко