експертиза відео Савченко 5.ua

Фейгін показав експертизу відео, що підтверджує алібі Савченко

  Повний пакет документів експертизи відео, що підтверджує алібі Надії Савченко, оприлюднив адвокат української льотчиці Марк Фейгін.

  Про це йдеться на його сторінці у Facebook. Він оприлюднив експертизу відео, знятого бойовиками під час бою під Луганськом зранку 17 червня 2014 року. Там видно, що Савченко вже в полоні так званої "ЛНР". І це підтверджує, що вона не могла коригувати вогонь по російських журналістах, оскільки в полон вона потрапила о 10:30, а ті загинули о 12:00.

  Нагадаємо, попередні слухання у справі Савченко розпочалися минулого тижня. Українці закидають причетність до вбивства кремлівських журналістів і незаконний перетин російського кордону - це попри те, що саме бойовики силоміць перевезли її у Російську Федерацію.  

  Як повідомляв 5.ua, адвокат української льотчиці Ілля Новіков оприлюднив документи щодо телефонної деталізації номерів Надії Савченко. Згідно з ними, на момент загибелі російських журналістів Надія уже була в полоні, тож звинувачення у вбивстві є необґрунтованими. Це ж доводять і відзняті самими бойовиками відеокадри, які має захист.

  Попередній матеріал
  У Щасті внаслідок обстрілу блокпосту поранено двоє бійців
  Наступний матеріал
  Через посуху з вересня великим суднам заборонять проходити Панамським каналом