Фейгін 5.ua

Фейгін: єдиний спосіб Савченко вийти на волю - це обмін на російських військових

Фейгін вважає, що обміняти Савченко можна було б на двох російських ГРУшників Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" повідомив адвокат української льотчиці Марк Фейгін. Утім, такий обмін, на думку адвоката, можливий лише після вироків в обох справах. За таких умов Савченко змогла б відбувати покарання в Україні.

"Це можуть бути Єрофєєв і Александров, військовослужбовці Російської Федерації. І це дуже логічно. Військових міняти на військових. Це понятійно, і це відповідає уявленням Кремля в тому числі. Тут загальний предмет. У селищі Щастя затримали Єрофєєва і Александрова. Вони брали участь в операції Міністерства оборони Російської Федерації. І Савченко, яка будучи військовим ВСУ, в батальйоні "Айдар", вона була захоплена в Луганський області теж", - зазначив Марк Фейгін.

Крім того, він заявив, що грудень стане останнім місяцем суду над Савченко.

Тим часом у російському Донецьку вже дві години триває суд над Савченко. Зараз там допитують сестру Надії Віру. Вона детально розповідає, як приїхала до Надії в зону бойових дій і допомагала вивозити з поля бою поранених бійців. Допит Віри переривали через конфлікт: іноземного дипломата упіймали на зйомці телефоном, що заборонено.

Його змусили стерти запис. Напередодні суд допитував українського керівника Центру з обміну полоненими Володимира Рубана. Він дізнався про полон Надії 20 липня і намагався домовитися про її звільнення, однак сепаратисти повідомили, що її доправили до Росії.

Попередній матеріал
Мінфін: На обслуговування боргів у цьому році Україна витратила майже 5% ВВП
Наступний матеріал
Яресько оголосила обсяг оборонного бюджету України