seo-top-news.com.ua

Бригинця по дорозі до Савченко затримали білоруські прикордонники

  Народного депутата Олександра Бригинця затримали прикордонники Білорусі під час його поїздки до Воронежа, де в СІЗО перебуває українська льотчиця Надія Савченко. Про це повідомив сам депутат на своїй сторінці у Facebook.

  "Сиджу під арештом із двома громадянами Грузії. Біля входу - капітан з дубінкою. Тут є телевізор, дивани і туалет. Мене не впустили на територію Білорусії. Причини не зрозумілі. Ніколи нічого поганого не робив і не говорив про Білорусію, тому вчинок Лукашенка для мене дивний", - написав він.

  За його словами, також заарештовано народного депутата сусідньої країни (якої саме, Бригинець не уточнює - ред.), який рухався по дипломатичному паспорту і, відповідно, має дипломатичний імунітет.

  "Повернутися назад не можу в Україну, бо не маю грошей. Але маю квиток до Москви, з Москви до Воронежа, з Воронежа до Москви, з Москви до Києва. Мої колеги продовжили проїздку до Воронежа і сподіваюся вже завтра зможуть побувати у нашої льотчиці Надії", - заявив Бригинець.

  "Повторюю, жодних причин, по яким мене не впустили на територію Білорусії і жодних пояснень, чому моє пересування обмежене, білоруські прикордонники - поліцаї не надали", - підкреслив він.

  Попередній матеріал
  У Донецьку офіси Ахметова закриваються
  Наступний матеріал
  Територіальна цілісність України не є предметом для переговорів - Шульц
  Loading...