Савченко
5.ua

Астроном підтвердила в суді алібі Савченко, визначивши час захоплення льотчиці в полон по Сонцю

  Суд у справі Надії Савченко тричі не допустив до захисту адвоката Олександра Плахотнюка, який представляє льотчицю в Україні.

  Про таке повідомляє "УНІАН".

  Людина в мантії заявила, що Плахотнюк не має права захищати Савченко, оскільки він не внесений до російського реєстру адвокатів. Захист наполягає, що це є порушенням прав і хибним тлумаченням кримінально-процесуального кодексу.

  Окрім того, на засіданні допитали свідка захисту - астронома Ольгу Возякову. Вона аналізувала фотографії та відеозаписи і пояснювала суду, як за положенням Сонця на кадрах визначити час зйомки. Возякова засвідчила, що кадри, на яких показана Савченко вже після арешту, датовані 17 червня 2014 року, і зняті вони у проміжку між 8:30 і 9:40 ранку. На самому відео дані про час змінено. Таким чином, експерт підтвердила, що Надія не могла скоїти злочин, у якому її обвинувачують. За судовим процесом спостерігали також український консул, мама і сестра Надії. 

  Як повідомляв 5.ua, 17 грудня 2015 року адвокат Марк Фейгін заявив, що суд продовжив арешт Савченко до 16 квітня 2016 року. 

  Попередній матеріал
  Законодавча й виконавча гілки влади в Україні не налагодили комунікації – нардеп
  Наступний матеріал
  У Києві понад 5 тис. людей з усієї України зібралися на Всеукраїнському антикорупційному форумі