Адвокати і консул вмовляють Надію Савченко припинити голодування

  Захист Надії Савченко та українські дипломати вмовляють полонену льотчицю припинити голодування – адже відмова від їжі може завадити її лікуванню.

  Сьогодні викрадену українку відвідали лікар-ЛОР, а також консул України у Москві. Подробиці "5-му каналу" повідомив адвокат Марк Фейгін: "Врача вызвали из департамента здравоохранения Москвы, сама тюрьма. Он обследовал её, более-менее всё хорошо, придёт снова через неделю. Сам факт того, что врач был – именно узкий специалист, не терапевт, не медсестра – это уже существенно лучше. Сегодня вот допустили и консула Украины в Москве – Геннадий Брескаленко. И он, и мы убеждаем её прекратить голодовку, потому что для здоровья, мягко говоря, это не полезно. Я очень надеюсь, что она нас послушает".

  Фейгін зауважив, що сьогодні тюремники дозволили Савченко вживати придбані захисниками ліки. Після оголошення офіційного діагнозу адвокати вирішать – погоджуватися на умови лікування за гратами, або ж клопотати про виклик лікарів із приватних клінік.

  Нагадаємо, у суботу Надія Савченко відмовилася від їжі. Полонена заявила, що у СІЗО їй не надають медичної допомоги. За гратами Савченко частково втратила слух через запалення вуха.

  Попередній матеріал
  Четверта хвиля мобілізації в Україні триватиме до двох місяців - Муженко
  Наступний матеріал
  На Сході України перебуває до 10 тис. російських вояків – Муженко

  Савченко оголосила голодування - адвокат

  Російський суд переніс розгляд скарги Надії Савченко на середу

  Савченко просить Червоний хрест допомогти з її поверненням в Україну

  У Савченко погіршилося здоров'я