Новіков_Савченкго 5.ua

Адвокат Савченко прокоментував слова Путіна про "підрив поваги до суду РФ"

  Ілля Новіков критично відгукнувся з приводу слів Володимира Путіна про "підрив поваги до суду"

  Про це адвокат української льотчиці написав на своїй сторінці у Twitter.

  "Путін вчора смішне сказав. Та вся моя робота у справі Савченко - один суцільний підрив поваги до судової системи. І суд з прокуратурою, на щастя, в цьому активно допомагають", - написав Новіков.

  Як повідомляє "Укрінформ", у вівторок на всеросійській нараді голів судів Путін висловив обурення тим, що "ті, хто програв у судовому процесі, нерідко продовжують змагатися і після набрання рішення суду законної сили – організовують тиск на суд на всіх каналах, включаючи замовлені інформаційні кампанії, не шкодують епітетів і чорних фарб не лише відносно конкретного судді або конкретного суду, а й відносно всієї судової системи".

  Нагадаємо, у Європі активісти оголосили голодування на знак солідарності з Надією Савченко. До акції під назвою "Волю Надії Савченко – голодування" може приєднатись будь-хто і будь-де в Європі, на день, два чи символічно на кілька годин.

  Як повідомляв 5.ua, в січні 2016 року адвокат Марк Фейгін заявив, що українську льотчицю Надію Савченко звільнять у результаті політичних переговорів. І від того, наскільки професійно захист пред'явить докази про невинність, залежатиме швидкість або ефективність переговорів щодо звільнення.

  Попередній матеріал
  "Батьківщина" виходить з коаліції - Тимошенко
  Наступний матеріал
  У зоні проведення АТО постраждала цивільна особа
  Loading...

  Новіков оприлюднив матеріали СБУ про викрадення Савченко

  Російське слідство не знайшло доказів винуватості Савченко - адвокат

  У Європі активісти оголосили голодування на знак солідарності з Надією Савченко

  Захист Савченко завершує представляти докази невинуватості української льотчиці