Марк Фейгін / Twitter

Адвокат Савченко повідомив подробиці її перевезення до Новочеркаського СІЗО

  Українська льотчиця Надія Савченко не скаржиться на умови утримання в Новочеркаському "СІЗО-3".

  Про це в мікроблозі Twitter повідомив її адвокат Марк Фейгін.

  "Зустріли Надію. Її везли 12 годин до Воронежа. Потім 4 дні вона сиділа в СІЗО у Воронежі. Потім до Новочеркаська. У неї все гаразд... Умови утримання в СІЗО-3 в Новочеркаську нормальні. Надія не скаржиться", - написав адвокат.

  Щодо обстановки біля суду Фейгін повідомив: "Периметр суду в Донецьку оточений поліцією, людей до суду не підпускають. Ну, безпека самого суду цілком гарантована". Фейгін разом з іншим адвокатом Миколою Полозовим перебуває всередині будівлі суду.

  Раніше Фейгін повідомив, що за будь-яких умов буде продовжувати захищати Савченко, навіть якщо це матиме негативні для них  наслідки на території Росії.

  Нагадаємо, українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко перебуває у полоні в Росії від літа минулого року. Генпрокуратура РФ звинувачує її у вбивстві двох громадян Росії, замаху на вбивство та незаконному перетині кордону. Їй загрожує 25 років за ґратами - і це попри те, що на час загибелі кремлівських журналістів Савченко вже перебувала у полоні бойовиків, тож не може бути причетною до їхньої загибелі. Суд над українкою має продовжитися сьогодні, 30 липня, у Ростові-на-Дону.

  Попередній матеріал
  Українські спортсмени стали "срібними" призерами чемпіонату світу зі стрибків у воду
  Наступний матеріал
  Прем'єр Великої Британії пропонує скликати трибунал в обхід Радбезу ООН