twitter / Moscow_advokat

Адвокат Савченко: Ми цілковито доведемо її невинуватість, але вирок буде обвинувальний

  Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін заявив, що він готує свою клієнтку до обвинувального вироку.

  "Ми готуємо Надію до того, що вирок буде обвинувальним, на 25 років. Причому він жодним чином не буде пов’язаний з тим, що відбуватиметься на суді. На суді ми цілковито доведемо її невинуватість. Але вирок буде винесено обвинувальний, тому що пишеться він не в суді. Його пишуть у Кремлі", - сказав Марк Фейгін в інтерв'ю ВВС Україна.

  Марк Фейгін вважає, що лише послідовний і невпинний тиск міжнародної спільноти дозволить звільнити Надію Савченко, яку російська влада звинувачує в причетності до загибелі двох російських журналістів і незаконному перетині російського кордону. За словами адвоката, засудження невинної Савченко на багато десятиліть очорнить російську судову систему і стане "віхою" для російського суспільства.

  Нагадаємо, 8 серпня Фейгін оприлюднив повний пакет документів експертизи відео, що підтверджує алібі Надії Савченко. На кадрах, знятих бойовиками під час бою під Луганськом зранку 17 червня 2014 року, видно, що Савченко вже в полоні так званої "ЛНР". І це підтверджує, що вона не могла коригувати вогонь по російських журналістах, оскільки в полон вона потрапила о 10:30, а ті загинули о 12:00.

  Попередній матеріал
  Керрі висловив Лаврову занепокоєння щодо загострення ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  Затриманий російський майор звертався до Путіна, благав не відмовлятися від нього – радник голови СБУ