bbc.co.uk

У Бельгії затримали 21 підозрюваного у тероризмі

  Кількість затриманих у результаті анти терористичних рейдів у Бельгії зросла до 21 особи.

  Про це повідомили у федеральній прокуратурі країни. Поліція затримала ще 5 осіб в Брюсселі і Льєжі.

  Раніше повідомлялося про 16-ох підозрюваних, яких арештували під час обшуків у бельгійській столиці. Імена затриманих не називають, однак правоохоронці вже повідомили, що головного розшукуваного зловмисника - організатора терактів у Парижі, Абдеслама Салаха, не впіймали. Під час операції поліція не знайшла ані зброю, ані вибухівку.

  "Підрозділ федеральної прокуратури, який спеціалізується на розслідуванні терористичних атак, видав ордери на обшук 19 будинків. Загалом заарештували 16 осіб. Суддя, який веде справу, незабаром вирішить, чи залишать їх надалі під вартою. Під час обшуку в барі в Моленбеці автівка намагалася збити поліцейських. Ті у відповідь відкрили вогонь. Автівці вдалося втекти, однак її перехопили у Брюсселі. Водія, який був поранений, затримали", - повідомив федеральний прокурор Ерік ван дер Сирт.

  Нагадаємо, в Бельгії оголосили найвищий рівень терористичної небезпеки. У Брюсселі не працює метро, скасовані всі громадські заходи, закриті школи та дитячі садочки. Громадян просять за можливості залишатися вдома.

  Попередній матеріал
  Блокада робить Крим важким каменем, який тягнутиме російську економіку на дно – Барієв
  Наступний матеріал
  Київська поліція отримала нового чільника
  Loading...