president.gov.ua

Президент України висловив солідарність з Францією: Тероризм наш спільний ворог

  Президент України Петро Порошенко висловив солідарність з народом Франції.

  У Twitter глави української держави сьогодні вночі з’явилось повідомлення: "Глибоко шокований трагедією в Парижі. Тероризм наш спільний ворог. Солідарний з народом Франції".

  Цей же месседж був повторений французькою мовою: "Profondément choqué par la tragédie à Paris. Le terrorisme est notre ennemi commun. Ma Solidarité avec le peuple de France".

  Повідомлення аналогічного змісту опублікував і прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк: "Жахливі повідомлення з Франції. Наше найглибше співчуття - родинам загиблих і постраждалим. Україна підтримує Францію у цю важку хвилину - підтримує як щирий друг і як рішучий союзник проти тероризму".

  Своє співчуття висловив і голова ВРУ Володимир Гройсман. Серед іншого він написав: "В ці хвилини відбувається справжня терористична атака на французьку столицю. В різних частинах міста пролунали вибухи. … Це атака не лише на Францію, це атака на весь цивілізований світ. Маємо зберігати єдність, лише спільно ми зможемо перемогти тероризм. Щирі співчуття рідним та близьким загиблих і всьому французькому народу. Разом з вами молимося, щоб всі заручники повернулися додому живими і здоровими".

  Нагадаємо, внаслідок серії терактів у столиці Франції за наявними даними загинуло близько 140 осіб. 

  Попередній матеріал
  Терористична атака в Парижі: число загиблих сягнуло 140 осіб
  Наступний матеріал
  У зоні АТО сталося збройне зіткнення: після 2-годинного бою терористи втекли