мзс україна
5.ua

Постраждалих українців внаслідок терактів у Парижі немає - МЗС

Вітчизняні дипломати продовжують перевіряти ситуацію.

Унаслідок терактів у Парижі постраждалих українців немає. Принаймні, таку інформацію станом на зараз повідомили "5 каналу" в Міністерстві закордонних справ України. Вітчизняні дипломати продовжують перевіряти ситуацію та закликають українців утриматися від подорожей до Франції.

"Посольство України у Франції на разі з'ясовує інформацію щодо наявності громадян України серед постраждалих внаслідок серії терактів в Парижі. З цією метою дипустанова підтримує постійний зв'язок з французькими правоохоронними органами. Однак, станом на даний час дані про наявність серед жертв зазначених терактів наших співвітчизників на даний час до посольства України в Франції не надходили", - розповів Євген Ігнатовський, перший секретар Департаменту консульської служби МЗС України.

Як писав 5.ua, кількість жертв унаслідок серії нічних терактів у столиці Франції зросла до 153 осіб. Зараз у Парижі перекриті всі вулиці, столицю охороняють 1,5 тисячі військових.

Нагадаємо, відповідальність за вибухи і розстріли у столиці Франції взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава". ІД заявила, що мститься за Сирію.

Попередній матеріал
У смертника зі стадіону Stade De France знайшли сирійський паспорт – ЗМІ
Наступний матеріал
Спецслужбовці затримали в зоні АТО вантажівки з товарами на суму 2 млн грн