Police Nationale

Один із терористів у Парижі відмовився підриватись, викинув "пояс шахіда" і втік – ЗМІ

  Пояс з вибухівкою терориста-смертника сьогодні виявлені у смітинику на околиці Парижа.

  Пояс із вибухівкою із відсутнім детонатором був знайдений сьогодні у передмісті Парижа, передає британська Daily Mail. Вибухівка знайдена в районі міста, куди втік один із терористів – 26-річний Салах Абдеслам. Знахідка може свідчити, що він відмовився виконувати свою місію, викинув вибухівку та утік. Зараз же журналісти називають Абдеслама "найбільш розшукуваною людиною Європи".

  Знахідка виявлена на звалищі в Монруж, у районі О-де-Сен. Як повідомляє видання із посиланням на джерело в поліції, пояс був знайдений у сміттєвому контейнері дуже схожий на ті, які підірвали інші терористи у Парижі. Територію навколо звалище оточили і обшукали, але більше ніяких вибухових пристроїв чи зброї знайдено не було.

  Слідчі вважають, що ісламісти планували ще один вибух, але але Абдеслам передумав гинути в останню хвилину. У своїй заяві про відповідальність за теракти представники "Ісламської держави" згадали про атаку у 18-му окрузі, де знаходиться дуже популярний серед туристів Монмартр, і де жодного вибуху чи стрілянини так і не було. "Напад там теплої листопадової ночі був би дуже руйнівним", – зазначає видання.

  Брат утікача, Брахім Абдеслам, підірвав себе в одному з кафе. Вважається, що Салах Абдеслам довіз трьох терористів-смертників до стадіону Стад де Франс, а сам вирушив до 18-го округу. Записи мобільних операторів свідчать, що його телефон був у 18-му окрузі в ніч нападів, там же виявили його машину. Однак замість здійснювати власний теракт, Абдеслам знешкодив і викинув "пояс шахіда" та з двома спільниками утік до Бельгії. Сам він є громадянином Франції.

  Попередній матеріал
  Операція "декомунізація": як проходить процес перейменування міст та вулиць
  Наступний матеріал
  "Газпром" погрожує припинити постачати газ Україні через кілька днів
  Loading...