Париж_силовик 5.ua

Надзвичайний стан у Франції продовжили до кінця лютого 2016 року – МЗС України

  МЗС радить громадянам України, які планують їхати до Франції, мати при собі, разом з дійсним паспортом та документом, що дає право в’їзду до цієї країни (віза, посвідка на проживання тощо), підтвердження мети перебування у Франції.

  Через теракти 13 листопада в Парижі термін дії режиму надзвичайного стану у Франції подовжили до кінця лютого 2016 року.

  Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, "режим надзвичайного стану передбачає посилений прикордонний та митний контроль на всіх кордонах Франції, певні обмеження прав і свобод громадян у частині проведення масових зібрань та відвідання окремих місць, а також надання дозволу правоохоронним органам на здійснення адміністративних обшуків". Водночас Шенгенське законодавство на території Франції продовжує діяти без обмежень.

  З огляду на це, МЗС рекомендує громадянам України, які планують їхати до Франції, мати при собі, разом з дійсним паспортом та документом, що дає право в'їзду до цієї країни (віза, посвідка на проживання тощо), підтвердження мети перебування у Франції.

  "Громадянам України на території Франції рекомендується виявляти підвищену пильність та обачність під час відвідання місць релігійного культу, відомих історичних пам'яток, місць масового скупчення людей, чітко виконувати всі вказівки і рекомендації сил безпеки та місцевої влади, бути готовими до перевірки документів та особистого контролю представниками правоохоронних органів, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу", - додають в зовнішньополітичному відомстві.

  У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України у Франції за номером телефону: +33-143-06-07-37, e-mail: emb_fr@mfa.gov.ua, або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57.

  Нагадаємо, ввечері 13 листопада в Парижі було здійснено низку терактів. Від нападів загинули 129 людей, поранені - 352. За даними поліції, постраждали громадяни 12 країн.

  Попередній матеріал
  На Донбасі за добу було поранено 8 українських військових
  Наступний матеріал
  США виділяють Україні $190 млн
  Loading...