Ісмаїл Омар Мостефа 5.ua

Франція оприлюднила ім’я ідентифікованого напередодні терориста

  Французька влада оприлюднила ім’я ідентифікованого напередодні терориста, який брав участь у одному з нападів у Парижі.

  Про нього Facebook написав парламентар і чільник міста Шартр. За його даними, нападника звали Ісмаїл Омар Мостефа. Він мешкав у Шартрі до 2012 року.

  Наразі триває розслідування. У містечку в сотні кілометрів від столиці поліція затримала батька і брата одного з терористів, який брав участь у нападах. У їхніх будинках провели обшуки.

  Біля тіла ще одного терориста було знайдено паспорт сирійського біженця. Фото паспорта опублікувала сербська газета Бліц. За даними сербських прикордонників, чоловіка звали Ахмед Алмухамед. Він прибув до Греції 2 жовтня, далі рушив до Сербії, Хорватії та Австрії. Однак чи дійсно ця людина є терористом, ще встановлюють.

  Тим часом на допомогу до Франції вже вирушили фахівці з американського ФБР. До групи увійшли спеціалісти зі збору інформації з електронних пристроїв, зокрема – телефонів та комп’ютерів.

  Нагадаємо, напередодні в Парижі було здійснено низку терактів. Від нападів загинули 129 людей, поранені - 352. За даними поліції, постраждали громадяни 12 країн.

  Як повідомляв 5.ua, французькі правоохоронці змогли встановити особу одного з виконавців терактів у Парижі за відбитками пальців.

  Попередній матеріал
  Аваков повідомив про загрозу терактів у найбільших містах України
  Наступний матеріал
  Американська авіація знищила одного з лідерів ІД
  Loading...