5.ua

ДПСУ посилила прикордонний контроль через теракти в Парижі

Посилено кількість нарядів та увагу до представників нової "групи ризику".

Таку інформацію під час телемарафону "Україна понад усе"в ефірі "5 каналу" оприлюднив начальник відділу з питань взаємодії зі ЗМІ Держприкордонслужби України Андрій Демченко. З його слів, ДПСУ проводить комплекс заходів для протидії атакам, подібним паризькій, на території нашої держави.

Заходи на кордоні зараз посилено, заявив офіцер. Зокрема це виражається у посиленні контролю на пунктах пропуску вздовж усього кордону України. При цьому "особлива увага звертається на громадян, які є вихідцями із зони ризику". Йдеться про більш прискіпливий огляд документів та заходи із протидії ввезенню засобів для вчинення терактів – зброї, вибухових та радіоактивних речовин тощо.

Роботу підрозділів ДПСУ посилено по усій країні – підкреслив Андрій Демченко. Для цього збільшено кількість нарядів, які охороняють межі держави між пунктами пропуску, а морську ділянку кордону посилено корабельно-катерним складом і технічними засобами контролю. Також активізовано повітряний контроль, а резерви приведені у стан готовності.

Нагадаємо, напередодні Президент повідомив, що українські правоохоронні відомства отримали інформацію про ймовірний зв'язок терористів Донбасу із ісламістськими злочинцями.

Попередній матеріал
ЦВК назвала імена міських голів Кривого Рогу, Павлограда і Миколаєва
Наступний матеріал
Загострення ситуації на Сході: чи буде нова хвиля біженців