2000.ua

Держсекретар США приїхав з візитом до Франції

  У Єлисейському палаці Джона Керрі зустрів Президент Франсуа Олланд та міністр закордонних справ Лоран Фабіус.

  Про це повідомляє Associated Press.

  Політики обговорили теракт у Парижі та шукали рішення припинення сирійського конфлікту. Керрі наголосив, що зв'язок між Штатами і Францією зараз сильний як ніколи і назвав терористичний акт злочином проти цивілізованості та порядності.

  Боротьбу з "Ісламською державою" він вважає скоординованою та цілеспрямованою. Держсекретар США також зауважив, що потрібно поліпшити роботу на кордонах і збільшити контроль за тими, хто потрапляє до країн. Президент Олланд  відвідає з візитом Сполучені Штати Америки вже цього тижня.

  "Ісламська держава" відчуватиме ще більший тиск з нашого боку. Вони відчувають його вже сьогодні, відчували вчора і в останні тижні. Ми отримали контроль над великою територією, території, підконтрольній терористам, менше. Звільнили кілька районів в Іраку, кілька в Сирії. Ми контролюємо три чверті сирійського кордону, які відібрали у ІДІЛ. Будемо співпрацювати з Туреччиною, щоб відбити останню його частину. Маємо чітку стратегію, тому впевнений, що нам все вдасться", - зазначив Джон Керрі.

  Нагадаємо, США та Франція посилять авіаудари по позиціях "Ісламської держави". Атаки здійснюватимуться безпосередньо по "больових точках" джихадистів у Сирії та Іраку.

  Попередній матеріал
  В Одесі митники перехопили партію бурштину на 9 млн грн - штраф склав 1700 грн
  Наступний матеріал
  Із початку 2016 року ЄС запускає зону вільної торгівлі з Україною - Порошенко