бойовики 5.ua

Зворотним боком "русского міра" є "російськомовний іслам" - експерт

Існує таке поняття як "російськомовний іслам", який є зворотним боком так званого "русского міра", оскільки мусульмани колишнього Радянського Союзу використовують так само використовують російську мову як засіб спілкування.

Про це в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомив директор Інститут сходознавства імені Агатангела Кримського НАН України Олександр Богомолов.

"Існує таке поняття як "російськомовний іслам". Тобто для когось існує так званий "русскій мір", але зворотним боком цього "русского міра" є "російськомовний іслам", бо мусульмани колишнього Радянського Союзу використовують російську мову як засіб спілкування так само, як і представники того самого "русского міра". Очевидно, що так звана "Ісламська держава" намагається поширювати свою експансію за межі регіону, де вона наразі активно оперує і веде військові дії - в Іраку і в Сирії. І вона розкинула свої "щупальця" по всьому світу", - зазначив він.

Зі слів Богомолова, наразі "Ісламська держава" намагається створити собі плацдарми в Африці, в Західній Європі, а також на території колишнього Радянського Союзу, зокрема в Таджикистані і Північному Кавказі.

Попередній матеріал
У NASA оприлюднили знімки системи Плутона з близької відстані
Наступний матеріал
Регламентний комітет Ради не підтримав зняття недоторканності з Клюєва

Позиції ісламістів атакують у Ємені та Іраку, Пальміра під загрозою знищення

Армія США надасть Іраку 2 тис. протитанкових ракет для боротьби з ісламістами

Сирія бомбардує захоплену ісламістами Пальміру

Кілька тисяч добровольців Іраку почали наступ на позиції "Ісламської держави"