Зсуви ґрунту у Гватемалі 5.ua

Зсув ґрунту в Гватемалі: кількість загиблих зросла до 69 осіб

  Ще близько 350 вважають зниклими безвісти.

  Як повідомляє Deutsche Welle, внаслідок зсуву ґрунту в Гватемалі маси землі майже повністю накрили село Ель Камбрей ІІ. Трагедія сталася у ніч на 2 жовтня, але кількість жертв постійно зростає.

  Так за даними представників влади, станом на неділю, 4 жовтня, надійшли відомості про руйнування близько 125 будинків та загибель майже 70 мешканців поселення. Серед жертв стихійного лиха  багато дітей, у тому числі й новонароджених.

  Попри те, що рятувальні роботи тривають, досі зниклими безвісти вважають ще 350 осіб. Тож кількість загиблих може виявитись значно вищою. До пошуково-рятувальних робіт долучилися, крім задіяних рятувальників та військових, ще й багато добровольців.

  Видання зазначає, що раніше влада багаторазово попереджала громаду села про небезпеку зсуву ґрунту і вимагала перенести його у безпечніше місце. Останнє таке застереження пролунало минулого листопада.

  Як повідомляв 5.ua, 18 липня в Японії внаслідок тайфуну щонайменше двоє людей загинуло. На липень це був уже 11-й тайфун за сезон. 

  Попередній матеріал
  "Лікарі без кордонів" закрили шпиталь у Кундузі після бомбардування
  Наступний матеріал
  Сили АТО зможуть оперативно повернути озброєння у разі нападу бойовиків – Лисенко
  Теги:
  Loading...