zik.ua

ЗМІ: другий пілот А320 Любіц намагався запобігти зіткненню авіалайнера із землею

  Другий пілот лтака А320 компанії Germanwings, що розбився у французьких Альпах 24 березня 2015 року, Андреас Любіц намагався уникнути зіткнення із землею. В останні хвилини перед авіакатастрофою він натискав на важіль, проте сили натискання не вистачило, щоб виключився автопілот.

  Про це повідомляє телеканал "Дождь" з посиланням на Bild.

  За інформацією телеканалу, французьке авіаційне відомство BEA опублікувало доповідь, в якій проаналізовано інформацію з "чорної скриньки" літака А320. У ній йдетья, що за півтори хвилини до падіння літака пілот-самогубець Любіц намагався підняти його на висоту, однак сили, з якою він натискав на важіль, не вистачило для виключення автопілота.

  Професор Ельмар Джімулла розповів виданню, що в тому випадку, якщо пілот натискає на важіль з достатньою силою, то автопілот автоматично вимикається.

  Як зазначає видання, на початку квітня стало відомо, що Андреас  Любіц мав не тільки суїцидальні схильності, але й проблеми із зором після автомобільної аварії. У клініці, де лікувався пілот, він розповідав офтальмологу про те, що є пілотом авіалайнера і навіть розповідав про свого роботодавця.

  Нагадаємо, 2 дні тому стало відомо, що пілот-самогубець Андреас Любіц з рейсу Germanwings репетирував різке зниження на попередніх польотах.

  Попередній матеріал
  Генсек ООН 8 травня відвідає Київ
  Наступний матеріал
  Іран назвав прийнятну для нього світову ціну на нафту
  Loading...

  Пілот-самогубець Андреас Любіц з рейсу Germnawings репетирував різке зниження на попередніх польотах

  Дані другої "чорної скриньки" А320 підтверджують навмисність дій пілота Любіца - ЗМІ

  Пілот Любіц перед катастрофою знаходився за штурвалом А320 у кисневій масці - експерти

  Опубліковано записи самописців А320: командир благав другого пілота відкрити двері кабіни